O nás

CONNECT IT – Spojení s technikou. Snadno. Kdekoliv.

  • Jsme výrobce příslušenství pro počítače, tablety, mobilní telefony a další moderní zařízení.
  • Klademe si za cíl spojovat techniku s uživateli v jakékoli každodenní situaci.
  • Naším závazkem je nabízet kvalitu, funkčnost a komfort svých produktů nejširší škále zákazníků.
  • Produkty CONNECT IT znamenají jednodušší život s technikou! Chcete vědět více?

Vznik a současnost

Značka CONNECT IT se zrodila v roce 2010 v samém srdci Evropy jako reakce na zvyšující se poptávku po cenově dostupném a zároveň kvalitním příslušenství pro každodenní práci i zábavu při užívání moderní techniky.

Žijeme ve světě, kde „spojení“ hraje zásadní roli téměř v každé situaci. Pro značku CONNECT IT je posláním spojovat lidi a techniku, usnadňovat život a svým zákazníkům nabídnout kvalitní technické zázemí, lokální podporu a rozmanitou produktovou nabídku.

Během velmi krátké doby se vyprofilovala mezi vedoucí značky na trhu a je synonymem moderního designu, kvality a vynikajícího poměru cena/výkon.

Dnes patří CONNECT IT mezi nejrychleji rostoucí značky. Designérské a testovací centrum produkuje ročně desítky nových výrobků s důrazem na estetický dojem, vysokou užitnou hodnotu a dlouhou životnost za velmi atraktivní cenu.

Úspěch a vývoj produktového portfolia

Mezi prvními produkty CONNECT IT, které se dostaly ke svým zákazníkům, byly cenově dostupné klávesnice s podsvícením. Jejich nabídka v té době zcela chyběla stejně jako nabídka klávesnic se zvýšenou čitelností a kontrastními barvami pro děti a seniory. V obou segmentech patří CONNECT IT dodnes prvenství v České republice i na Slovensku.

Rychlé rozšíření na trh a velká oblíbenost prvních produktů CONNECT IT u zákazníků umožnila rozvoj značky a výrazné rozšíření portfolia, což později znamenalo mimo jiné vznik již kultovních sérií herního příslušenství Battle nebo Biohazard. Do nabídky následně přibyly také držáky TV, monitorů a projektorů pro domácí i profesionální použití.

CONNECT IT je v dnešní době stabilním a nepřehlédnutelným výrobcem na poli herního příslušenství pro nadšence jakéhokoliv věku. Nabízí optimální řešení při výběru herního arzenálu, který vás podpoří na cestě za vítězstvím. Tisíce hráčů každý den a každou bitvu spoléhají na klávesnice, myši, headsety, podložky a jiné herní příslušenství s logem CONNECT IT.

Doménou CONNECT IT byly vždy produkty pro kancelář, domácnost i na cesty. Není proto překvapením, že klávesnice, myši, sluchátka, reproduktory, USB huby, nabíječky, kabely, čtečky paměťových karet či držáky naleznete na tisícovkách stolů v kancelářích, pracovnách, obývacích a dětských pokojích, nemocnicích, hotelech, servisech, výrobních závodech, ale i v automobilech.

Každý obor je specifický, a tak široká nabídka pokrývá produkty od těch nejjednodušších s důrazem na snadnou obsluhu a údržbu, přes odolné, ale například i vodotěsné, designové či multimediální.

Lidé v CONNECT IT si uvědomují, že užívání moderních technologií nepřináší jen zábavu a užitek. Jsou s ním spojena i rizika, kterým však lze snadno a efektivně předcházet. Bylo tedy logickým krokem CONNECT IT tato rizika eliminovat a umožnit uživatelům se nerušeně věnovat zábavě i práci. Tyto důvody vedly ke vzniku unikátní řady příslušenství FOR HEALTH, která má od prvopočátku za cíl chránit zdraví uživatelů, zlepšit komfort a pohodlí při používání počítačů. Nabízí komplexní „ekosystém“ produktů pro zdravé sezení a práci s počítačem.

Vize a budoucnost

CONNECT IT si zakládá na co nejlepším poměru ceny a výkonu, tedy aby cena odpovídala skutečné hodnotě výrobku. Neméně důležitá je také praktičnost, spolehlivost a životnost. Produkty CONNECT IT prochází důkladným testováním v průběhu celého výrobního procesu. Předtím, než jsou nabídnuty zákazníkům, podstupují finální předprodejní testy v České republice a Německu.

Moderní technologie se velmi rychle vyvíjejí a jsou stále větší a nedílnou součástí našeho života. Nároky na vybavení se úměrně k tomuto vývoji zvyšují a potřeby uživatelů prohlubují. CONNECT IT bude i nadále spojovat člověka s technikou a hledat cestu k jednoduššímu a efektivnějšímu řešení.

Na značku CONNECT IT se můžete spolehnout! Snadno a kdekoliv!